ایجاد کمپین های موثر را از متخصصــان راین بخواهید...

زمانی تبلیغات چاپی یک محرک عظیمی برای فروش تلقی میشد، اما تا حدودی به دلیل ظهور تبلیغات دیجیتالی کنار رفت. بــــا این حال این بدان معنی نیست که این تبلیغات اثر خود را از دست داده است.  تبلیغات چاپی زمانی که با تبلیغات دیجیتالی ترکیب شود، 

می تواند شگفتی هایی جهت افزایش فعالیت های بازاریابی و فروش ایجاد کنـد. 

ست اداری:

ست‌اداری اصطلاحا به مجموعه‌ای از اوراق اداری شرکتها یا سازمانها اطلاق می‌گردد که معمولا شامل: سربرگ، یادداشت، پاکت نامه، فاکتور و کارت ویزیت می باشد. بدیهی است همانند طراحی لوگو و یا آرم تجاری، طراحی ست اداری و استفاده صحیح و متناسب از لوگو و نام تجاری در آن در دنیای پر شتاب امروز، بسیار حائز اهمیت است. اوراق اداری یک سازمان به نوعی نشانگر هویت، ماهیت و سطح فعالیت آن سازمان می باشد. گروه طراحی راین همراه شما خواهند بود تا با طراحی ست اداری منحصر به فرد خود، به چشمها و سلیقه مخاطبین خود احترام بگذارید.

پوستر تبلیغاتی:

پوستر تبلیغاتی یکی از رایج‌ترین ابزارهای تبلیغات چاپی است که کسب‌وکارهای کوچک برای معرفی خود از آن بهره می‌برند. یک پوستر تبلیغاتی در بردارنده‌ی یک طراحی بصری، تصاویر، رنگ و توضیحات است. امکانی را فراهم می‌کند که از طریق آن می‌توانید پیامی را برای معرفی کسب‌وکار خود منتقل کنید و همچنین باعث جلب توجه مخاطبان به رویدادهای شرکت شود.