Targeted advertising

تبلیغات هدفمند (Targeted Advertising) در واقع شــامل تبلیغاتی است که چه به صورت آنلاین و چه به صورت آفلاین، براساس بخش‌بندی بازار مخاطبانی را با ویژگی‌های مهم هدف قرار می‌دهد تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. از آنجایی که همیشه به دنبال دریافت بیشترین خروجی و افزایش نرخ تبدیل هستیم، بنابراین باید به روش‌های مختلف محتوای خودمان را به مخاطبان هدفی برسانیم که می‌دانیم با توجه به ویژگی‌های مشـــابهی که دارند، نسبت به پیام ما عکس‌العملی یکسانی نشان خواهند داد.

یکی از مهمترین فرایندها در تبلیغات هدفمند بخش‌‌بنــدی بازار یا Market Segmentation است. این کار کمک می‌کند تا برای هر بخش محتـــوای سفارشی و شخصی‌سازی شده داشته باشید و بتوانید از منابعی که در اختیار دارید به درستی استفاده کنید.
در کانون تبلیغاتی چیاکو با تیمی جوان و متخصص جهت انجام تبلیغات هدفمند در خدمت شما عزیزان هستیم.
با چیاکو در قله کوه هستید...کرونا به دور باشه از کسب و کارت

دسته بندی نشده جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

با شرایط کرونا و تاثیر آن در کسب و کارمان چه کنیم؟

از شرایط کرونا خسته شدید؟

از کار بیکار شدید؟

تبلیغات شرکت دیگه فایده ی نداره؟

همه ی این سوالات و یا خیلی بیشتر را تمام کسب و کار ها دارند و با وضعیت اقتصادی که کشور باهاش رو به رو هست خیلی بدتر هستش ما در این فضا به شما چند روش مقابله با این وضعیت کسب و کار را معرفی میکنیم
همیشه در شرایط سخت ایده ها و افکاری به ذهنمان می رسد که می تونه روند زندگی و کسب .کارمون رو تغییر بده
اگر تبلیغات آفلاین جوابگو و پرهزینه هستش تبلیغات آنلاین به راحتی می تواند در این شرایط به شما کمک کند .
تبلیغات آنلاین خود را با محتوای گرافیکی و محتوا جذاب به حداکثر برسون و از این فرصت طلایی برای تبلیغات استفاده کنید و این افکار منفی را از خود دور کنید.دیجیتال مارکتینگ در شرکت و بیزینس خود را تقویت و گسترده تر انجام دهید:

این روز ها با توجه به همه گیر شدن ویروس کرونا بازار سنتی کمی رونق کمتری گرفته و افراد بیشتر خرید خود را از طریق سایت ها و اپلیکیشن ها انجام میدهند. اما برای فعالیت در بازار دیجیتالی یا آنلاین نیاز است که به دیجیتال مارکتینگ توجه ویژه ای داشته باشید. در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم دیجیتال مارکتینگ چیست و اگر فروشنده ای در بازار هستید، چطور میتوانید شما هم از بازار دیجیتالی استفاده نمایید. پس با ما همراه باشید.

 

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

برای فعالیت در بازار دیجیتال شما باید بتوانید از ابزار های این حوزه و راه های ورودی آن استفاده نمایید. چند نمونه از راه های ارتباطی در حوزه ی دیجیتال شامل سایت، شبکه های اجتماعی (اینستاگرام، تلگرام و ...)، اپلیکیشن ها (android و ios) و ... می شود. در صورتی که شما میخواهید بصورت آنلاین فروش محصول و یا ارائه خدمات داشته باشید، باید با حداقل یکی از این درگاه های ورودی کسب و کار خودتان را شروع نمایید. اما برای راه اندازی این موارد باید چه کاری کرد؟ برای راه اندازی کسب و کار خودتان در بازار آنلاین باید با شرکت دیجیتال مارکتینگ مشورت نمایید.

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست و چه کاری انجام میدهد؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ ابتدا در مورد کسب و کار شما در بازار سنتی سوال خواهد کرد تا با نوع کسب و کار شما و مشتریان شما آشنا شود. بعد از بدست آوردن اطلاعات در مورد کسب و کار شما، این آژانس سعی بر این دارد که بازار سنتی شما را تبدیل به بازار آنلاین نماید، در این حالت کسب و کار شما طوری ساده سازی و شخصی سازی خواهد شد که در بازار دیجیتال هم بتوانید مشتریان خودتان را داشته باشید. بعد از آنالیز دقیق و تعیین استراتژی به شما پیشنهاد میشود که از کدام یکی از ابزار هایی که در بالا گفتیم شامل سایت و ... شما میتوانید ااژستفاده نمایید و با توجه به کسب و کار شما حداقل یکی از این ابزار ها انتخاب خواهد شد.

بعد از اینکه مشخص شد که کدام ابزار دیجیتالی به کسب و کار شما نزدیک تر و مفید تر است حال نوبت به این می‌رسد که شرکت دیجیتال مارکتینگ شما را در نمایش دادن به مشتریان یاری نماید. در این حالت بطور مثال اگر قرار است که شما سایت داشته باشید، شرکت دیجیتال مارکتینگ برای شما سایت طراحی خواهد کرد، اگر قرار است شما شبکه های اجتماعی داشته باشید، برای شما پست ها و تبلیغات و ... که مربوط به کار شما می باشد را راه اندازی خواهد کرد و...

 

شرکت دیجیتال مارکتینگ خوب چه شرکتی است؟

یک آژانس دیجیتال مارکتینگ خوب از صفر تا صد کسب و کار سنتی شما را بر بستر آنلاین پیاده سازی خواهد کرد و شما را تا بدست آوردن مشتریان جدید و افزایش فروش همراهی خواهد کرد. برای فعالیت بر بستر دیجیتال شما باید بتوانید با تمام ابزار ها کار کنید و این کار نیاز به متخصصان فعال در این حوزه را دارد،

 

کانون تبلیغات چیاکو چطور میتواند به کسب و کار من کمک نماید؟

چیاکو صفر تا صد کسب و کار شما را در بازار آنلاین راه اندازی خواهد کرد، شما را برای بدست آوردن مشتریان بیشتر همراهی خواهد کرد، رقبای شما را بطور کامل آنالیز و بررسی می کند و به شما کمک میکند تا بتوانید فروش محصولات و یا خدمات خودتان را در این بازار بطور چشمگیری افزایش دهید. 

 

بطور خلاصه بازار های آنلاین هر روز با توجه به بصرفه بودن هزینه ها و با توجه به راحتی خرید، نزد مشتریان محبوب تر خواهند شد و در این میان افرادی که بتوانند با استفاده از متخصصان در این بازار وارد شوند میتوانند از طریق دیجیتال مارکتینگ فروش خودشان را چندین برابر نمایند، اگر شما هم بستر ارائه خدمات در بازار سنتی را دارید و نیاز دارید تا بازار خودتان را رونق بیشتری دهید و یا نیاز دارید که کارتان را در کل کشور و یا حتی در بازار های جهانی توسعه دهید، کافیست همین حالا با کانون تبلیغاتی چیاکو  تماس بگیرید تا کسب و کار شما را در بازار دیجیتال پیاده سازی و توسعه دهند.

 

 


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر