Targeted advertising

تبلیغات هدفمند (Targeted Advertising) در واقع شــامل تبلیغاتی است که چه به صورت آنلاین و چه به صورت آفلاین، براساس بخش‌بندی بازار مخاطبانی را با ویژگی‌های مهم هدف قرار می‌دهد تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. از آنجایی که همیشه به دنبال دریافت بیشترین خروجی و افزایش نرخ تبدیل هستیم، بنابراین باید به روش‌های مختلف محتوای خودمان را به مخاطبان هدفی برسانیم که می‌دانیم با توجه به ویژگی‌های مشـــابهی که دارند، نسبت به پیام ما عکس‌العملی یکسانی نشان خواهند داد.

یکی از مهمترین فرایندها در تبلیغات هدفمند بخش‌‌بنــدی بازار یا Market Segmentation است. این کار کمک می‌کند تا برای هر بخش محتـــوای سفارشی و شخصی‌سازی شده داشته باشید و بتوانید از منابعی که در اختیار دارید به درستی استفاده کنید.
در کانون تبلیغاتی چیاکو با تیمی جوان و متخصص جهت انجام تبلیغات هدفمند در خدمت شما عزیزان هستیم.
با چیاکو در قله کوه هستید...کانون آگهی و تبلیغات چیاکو

دسته بندی نشده شنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۷

کانون آگهی و تبلیغات چیاکو یکی از معتبر ترین و موفق ترین شرکت های فعال در زمینه طراحی گرافیک است. این افتخار حاصل تلاش تیم خلاق و متعهدچیاکو بوده است. گروهی سرسخت،منظم و خلاق هستیم.
چیاکو  مستقر در پارك فناوري پرديس  است . پارک فناوری پردیس که به عنوان مهم‌ترين و بزرگترين پارك فناوري كشور با مجوز شوراي گسترش آموزش عالي در سال 1384 در زيرمجموعه نهاد رياست‌جمهوري تاسیس گردید است و این شرایط ایجاده شده در این فضای علمی ، جویای ایده و خلاقیت کانون تبلیغاتی چیاکو را براین داشته است که تمامی خدمات ارائه شده خود را  هم سو ء با روند فعالیت های پارک فناوری ،خلاقانه و ایده های نو باشد و این امکان را برای تمامی شرکت ها و اشخاص در تمامی نقاط کشورمان فراهم نموده است که بتوانیم به صورت آنلاین  و دسترس کلیه خدمات طراحی آفلاین و آنلاین  را در اختیار آنان قرار دهیم. ما براین باور هستیم که از ایده تا عمل چند قدم مانده است.
کانون آگهی و تبلیغات چیاکو
با چیاکو در قله کوه هستید ...
 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر